27L Sprzedaż lub wynajem -budynek handlowo-usługowy w Dębicy

Dodane przez Tomasz (Biuro / Deweloper), Wtorek, 16 Styczeń, 2018  14:44

Opis oferty:

Oferujemy do sprzedaży bądź wynajmu budynek handlowo - usługowy o powierzchni 1493,35 m2 znajdujący się w Dębicy przy drodze relacji Dębica - Mielec. Działka na której usytuowana jest opisywana nieruchomość ma powierzchnię 8300 m2. W ramach powierzchni wydzielone są powierzchnia biurowa i socjalna usytuowana na pierwszym piętrze oraz na parterze budynku, która zajmuje powierzchnię 247,35 m2 , natomiast resztę powierzchni czyli 1246 m2 zajmuje powierzchnia magazynowa. Budynek posiada 58 m długości i 23 m szerokości. Został wybudowany w 2002 roku jak budynek handlowo - usługowy po czym w 2009 roku przeszedł gruntowną modernizację. Wysokość obiektu w kalenicy to 6,75 m.

Oferowana nieruchomość to budynek parterowy z wewnętrzną antresolą, niepodpiwniczony, osadzony na stropach fundamentowych żelbetonowych. Pomieszczenia o bardzo dobrym standardzie wykończenia. Posadzki w pomieszczeniach biurowych i socjalnych z terakoty, w hali sprzedażowej posadzka przemysłowa. Tynki wewnętrzne cementowo - wapienne oraz z płyt gipsowo - kartonowych. W części pomieszczeń podwieszany sufit. W pomieszczeniach sanitarnych na posadzkach terakota, na ścianach płytki ceramiczne ścienne. Ściany konstrukcyjne oraz dach dwuspadowy stalowy konstrukcji szkieletowej ramowej, opierzony płytami warstwowymi.

Budynek posiada przyłącze energetyczne, wodociągowe, gazowe, teletechniczne, kanalizację sanitarną, sieć komputerową i teletechniczną, telewizji przemysłowej, nagłośnienia hali, system alarmowy. Wewnątrz rozprowadzone są instalacje wod - kan, elektryczno - oświetleniowe, centralnego ogrzewania. Część biurowa ogrzewana jest za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego. Natomiast powierzchnia magazynowa ogrzewana gazowymi nagrzewnicami nadmuchowymi. Obiekt posiada dwie bramy rozładunkowe z poziomu zero.

Lokalizacja obiektu umożliwia wygodny dojazd do nieruchomości, również znakomite połączenie z trasą wlotową Rzeszów - Kraków. Wjazd na posesję bezpośrednio z drogi krajowej 985 prowadzącej do Mielca. Około 8 km do węzła autostrady A4 dodatkowo sprawia, iż komunikacyjnie obiekt jest dogodnie położony. W pobliżu obiektu zlokalizowane są supermarkety Majster, Biedronka. Bliskość dworca kolejowego oraz infrastruktura otaczająca przedmiot najmu dodatkowo podnosi jego atrakcyjność.

W chwili obecnej obiekt użytkowany jest jako hurtowania spożywcza. W części obiektu znajduje się chłodnia o powierzchni 405 m2, wyposażona w energooszczędne zestawy chłodnicze umożliwiające składowanie towaru w temperaturze 4-10 stopni C. Cała powierzchnia magazynowa wyposażona jest w regały paletowe firmy Wandalex o wysokości ram 4,5 m.

Cały teren zewnętrzny jest utwardzony i wyłożony kostką brukową. Plac i parking są oświetlone.

Istnieje możliwość sprzedaży obiektu wraz z wyposażeniem.

Cena sprzedaży nieruchomości wynosi 4 300 000 zł brutto ( tj. 3 500 000 zł netto ) do negocjacji!!!

Cena wynajmu:

- magazyn suchy – 20 zł netto / m2

- biura – 25 zł netto / m2

Przy zakupie nieruchomości w Naszym Biurze Kupujący otrzymuje RABAT na usługi geodezyjno - projektowe i obsługę dokumentacji w celu uzyskania Pozwolenia na Budowę.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI I NIERUCHOMOŚCI

Więcej informacji pod nr tel. 533366606 i na www.twojanieruchomosc.com
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 158
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie