161G Działka budowlana w Dębicy z projektem aranżacji wnętrz

Dodane: Wtorek, 16 Październik, 2018  10:44
  • Cena: 132 699 zł
  • Kategoria: Nieruchomości / Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki: 1491

Opis oferty:

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni w przybliżeniu 14.91 ar położoną w Dębicy przy ulicy Świętosława. Obecnie nieruchomość ma powierzchnię 16.51 ar, ale docelowo przed transakcją będzie wykonany podział geodezyjny w celu wydzielenia fragmentu działki na powiększenie sąsiedniej posesji. Działka znajduje się w obszarze miejscowego planu przestrzennego w terenach przeznaczonych pod zabudowę budynków mieszkalnych. Dojazd do działki z drogi miejskiej o nawierzchni asfaltowej i dalej nawierzchnią utwardzoną około 50 m, następie około 140 metrów drogą służebną o nawierzchni utwardzonej. Przez oferowaną działkę przebiega służebność drogowa do sąsiednich posesji o szerokości 4.5 m, która fizycznie zajmuje około 2.2 ar powierzchni. Media: napowietrzna sieć energetyczna w obrębie działki, sieć wodociągowa i gazowa w zasięgu około 200 m, sieć kanalizacyjna poza zasięgiem, obecnie możliwość budowy zbiornika bezodpływowego na ścieki. Działka w kształcie prostokąta o średnich wymiarach 49 m po długości od frontu oraz około 30 m szerokości. Ukształtowanie płaskie, teren niezadrzewiony. W sąsiedztwie około 100 m istniejąca zabudowa domów mieszkalnych. Do centrum miasta 3.6 km.

Cena działki wynosi 132 699,00 zł tj. 8900 zł /ar do negocjacji i będzie uściślona po przeprowadzeniu podziału geodezyjnego.

Ponadto w cenie działki właściciel oferuje wykonanie kompleksowego projektu aranżacji wnętrz w dowolnym obiekcie prywatnym: dom/mieszkanie do powierzchni 50 m2 o wartości 8000zł. Usługa będzie realizowana na podstawie umowy spisanej w dniu sprzedaży działki na dowolny termin jednak zgłoszony wcześniej na podstawie wytycznych z umowy.

Przy zakupie nieruchomości za pośrednictwem naszego biura zapewniamy pełną weryfikację nieruchomości i obsługę aktu notarialnego. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika oraz państwową licencję nr 17848.
Nasze biuro oferuje pełną obsługę dokumentacji geodezyjnej i projektowej w celu uzyskania pozwolenia na budowę.

Więcej informacji pod nr tel. 533 366 606 533 - pokaż numer telefonu - . Zapraszamy do współpracy.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Dębica
Twoja Nieruchomość
Na Lento.pl od 09 maj 2013
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie